Іконка Letda

Який сайт потрібен для бізнесу?

В наш час для успішного росту практично будь-якого бізнесу необхідний вебсайт. Поки конкуренти ловлять гав і не просувають свої послуги онлайн, Ви можете значно швидше опинитися на крок попереду. Проте, як правило, коли підприємець вирішує створити сайт для своєї компанії, то стикається з проблемою вибору типу ресурсу. Саме в цьому Вам допоможе розібратись ця стаття.

Основні типи сайтів

Існує чимало підходів до поділу вебсайтів на типи.

На українському ринку найбільш поширеною є класифікація, яка виділяє такі основні ресурси: сайт-візитка, лендінг пейдж (цільова сторінка, сторінка-вітрина), корпоративний сайт, інтернет-магазин.

Далі поговоримо про кожен з цих типів детальніше.

Сайт-візитка

Сайт візитка – це ресурс, який містить основну інформацію про вашу компанію формує загальне враження про неї та про послуги/товари, які вона надає. Містить, зазвичай, опис компанії, послуг, прайс-листи, контактні дані. Здебільшого сайт-візитку використовують організації, які хочуть уникнути великих витрат на створення більш масштабного сайту.

Лендінг пейдж

Це односторінковий сайт, метою якого є продаж одного або декількох (зустрічається рідко) продуктів чи наданні конкретної послуги. Головне завдання лендінгової сторінки – з високою ймовірністю перетворити відвідувачів сайту в клієнтів компанії.

Корпоративний сайт

Це великий інформаційний ресурс, що має багато розділів. Корпоративний сайт призначений для того, щоб підкреслити високий статус і масштабність вашої компанії. Такий сайт представляє набагато більше інформації про організацію, ніж сайт-візитка, може також містити новини, акції, каталог товарів, а також інтегровані додаткові сервіси. Сайти цього типу практично не мають обмежень і можуть включати найрізноманітніший функціонал.

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин дозволяє напряму купляти товари у компанії. Такі сайти мають багато плюсів, наприклад дозволяють зекономити на витратах на утримання звичайних магазинів (оплата заробітної плати продавців, оренда приміщень, комунальні витрати). Крім того, інтернет-магазини доступні 24 години на добу в будь якій точці земної кулі.

То який варіант вибрати?

Якщо ви хочете представитити свою компанію і мати інформаційний сайт, що не потребуватиме значних матеріальних вкладень, то ідеальне рішення для Вас – сайт-візитка. Проте найчастіше візитка дуже швидко вичерпує свої можливості і стає неактуальною, тому ми пропонуємо відразу розглянути варіант створення корпоративного сайту з усім необхідним функціоналом.

Якщо Вас цікавить комерційна сторона питання і сайт потрібен для просування товарів чи послуг компанії, то вам допоможе нижче подана схема.

типи сайтів, схема вибору сайту

Якщо Ви вже визначились, який сайт Вам потрібен – замовляйте розробку сайту у нас! Якщо у Вас ще є сумніви щодо вибору типу сайту – просто зв’яжіться з нами зручним для Вас способом і ми разом знайдемо найкраще рішення.

Поділитися: