Іконка Letda

Brew Bear

LETDA

Brew Bear — крафтова пивоварня, яка варить власне пиво за особливим рецептом. Щоб вдало презентувати компанію аудиторії, ми розробили корпоративний сайт та брендову графіку.

Проект:
Brew Bear
Послуги:
Розробка сайту, SMM
Дата:
13.03.2019
Завдання

Створити корпоративний сайт Brew Bear, який вигідно демонструватиме продукцію пивоварні. Використати брендові кольори та графіку, чим підкреслити імідж та оригінальність пивоварні. Розмістити розділи «Про нас», «Наше пиво», а також створити галерею, де будуть представлені фотографії пивоварні.

Рішення

Створено яскравий сайт, який відповідає бренд-буку закладу. Сайт вирізняється та запам’ятовується відвідувачам своїм цікавим та «вибуховим» дизайном. На головній сторінці розміщені окремі слайди з кожним продуктом. При натисканні відвідувач зможе ознайомитися з детальним описом пива. Розміщено інформацію про компанію та фотогалерею, яка дозволяє більш точно проінформувати відвідувачів про роботу компанії.

http://Створення%20корпоративного%20сайту%20крафтової%20пивоварні
http://Створення%20корпоративного%20сайту%20крафтової%20пивоварні

Просування бренду

 

Окрім розробки сайту, ми надавали компанії послуги SMM: створювали публыкації, використовуючи графіку бренду та рекламні тексти. Сторінка в Instagram вийшла цікавою та яскравою. За час просування ми зібрали більше тисячі підписників.

Просування корпоративного сайту крафтової пивоварні
Створення корпоративного сайту крафтової пивоварні

Схожі проекти

Створення корпоративного сайту TopDog
Top Dog
Корпоративний сайт
Створення корпоративного сайту Brew Bear
Brew Bear
Корпоративний сайт