Іконка Letda

Dream House

LETDA

Студія «Dream House» пропонує послуги дизайну інтер’єрів в Івано-Франківську та віддалених регіонах

Проект:
Dream House
Послуги:
Вебсайт, SEO
Дата:
4.04.2018

Розробка сайту для Dream House

Для студії Dream House ми створили сучасний, функціональний ресурс з основними акцентними кольорами бренду. Головна сторінка привертає увагу дизайнерськими роботами та цікавими блоками.

Портфоліо з реалізованими проектами просте і лаконічне. У ньому зібрані усі фото проектів і структуровані за об’єктами. Крім того, усі фото оптимізовані і завантажуються за принципом lazy loading: це пришвидшує час завантаження сторінки і сприяє вигіднішому ранжуванню сайту пошуковими системами.

На окремій сторінці розміщені ціни на послуги компанії, терміни виконання завдань та інша інформація. Для додаткового інформування відвідувачів про новинки дизайну та досягнення компанії створений естетичний блог.

Створення сайту для дизайнерів інтер'єру галерея

Просування сайту в Івано-Франківську

Також ми просували сайт Dream House у пошуковій системі. Завдяки тому, що сайт розроблявся відразу за усіма технічними правилами, розвиток сайту відбувся значно швидше, і Google добре оцінював вебсайт. А після публікації СЕО-текстів та налаштування усіх елементів SEO, сайт зайняв перші позиції у Google за найбільш релевантними запитами.

Зараз пройшло 2 роки з моменту робіт по просуванню ресурсу, і він все ще входить у ТОП-3 за основними пошуковими запитами.

Створення сайту для дизайнерів інтер'єру

Схожі проекти