Іконка Letda

Домофон Галичина

LETDA

«Домофон Галичина» пропонує послуги допомоги з вибором, купівлею, встановленням домофонного обладнання та технічним обслуговуванням абонентів.

Проект:
Домофон "Галичина"
Послуги:
Розробка сайту, додаткові послуги
Дата:
30.08.2018
Завдання

Створити сайт, який виконуватиме кілька основних функцій: інформуватиме про домофонну службу «Домофон Галичина», надаватиме змогу замовити послуги компанії, представлятиме асортимент товарів компанії (домофонне обладнання).

Рішення

Ми проаналізували проект і умовно поділили його на 3 частини: корпоративний сайт з інформаційними сторінками, розділ з послугами і формами замовлень та інтернет-магазин. Всі розділи розроблені з урахуванням необхідного функціоналу та брендових кольорів.

http://Розробка%20корпоративного%20сайту%20Домофон%20Галичина
http://Розробка%20корпоративного%20сайту%20Домофон%20Галичина

Замовлення послуг та перевірка балансу

 

Для зручної навігації ми виокремили сторінки для кожної послуги і встановили форму замовлення на кожній з них. Таким чином користувач не відволікається на пошуки способу зв’язку, а має можливість відразу заповнити форму на тій сторінці, яка його зацікавила. Функціонал сайту дозволяє:

  • викликати майстра;
  • заповнити форму для підключення домофону;
  • замовити роботу по встановленню домофонного обладнання;
  • перевірити баланс;
  • регулювати стан рахунку.

Для перевірки балансу та іншої інформації розроблений простий кабінет користувача, для входу в який потрібно ввести особовий рахунок.

 

 

 

Корпоративний сайт домофони

Схожі проекти

Створення корпоративного сайту Brew Bear
Brew Bear
Корпоративний сайт