Іконка Letda

Сімейний продукт

LETDA

«Сімейний продукт» — інтернет-магазин, який пропонує швидке замовлення продуктів онлайн.

Проект:
Сіймейний продукт
Послуги:
Розробка сайту, SEO, технічна підтримка
Дата:
05.02.19
Завдання

Створити інтернет-магазин з продукцією компанії. Розробити зручну категоризацію та фільтрацію товарів, а також кошик і форму замовлення з можливістю вибрати спосіб оплати (готівкою при отриманні або за допомогою Liqpay). Наповнити сайт продукцією.

Рішення

Ми розробили сайт, орієнтуючись на брендові кольори компанії та каталог товарів. Ресурс складається з інформаційних сторінок, інтернет-магазину та блогу. Картки товарів вміщають всю необхідну інформацію про кожен продукт. Відвідувач може зручно та швидко ознайомитися з усім асортиментом і оформити замовлення, оплативши його онлайн або безпосередньо під час отримання.

http://Створення%20інтернет-магазину%20Сімейний%20продукт
http://Розробка%20інтернет-магазину%20Сімейний%20продукт

Інтеграція 1С

 

Інтернет-магазин “Family Food” зв’язаний з системою 1С. Інформація про кількість, наявність та ціни продуктів автоматично оновлюється щодня.

Створення інтернет-магазину Сімейний продукт

Просування сайту

 

Після створення сайту ми й надалі співпрацювали з замовником: розробляли сайти для суміжних проектів, просували ресурси за допомогою СЕО, SMM.

Для просування інтернет-магазину в пошукових мережах ми оптимізували сторінки сайту (технічно, інформаційно), а також регулярно писали статті для просування інформаційних запитів. За 3 місяці сайт вийшов на перші позиції за запитами, пов’язаними з доставкою продуктів у Івано-Франківську. Статті також вийшли в ТОП-5 за десятками запитів (планування меню на тиждень, рецепти, готування морепродуктів тощо).

Зараз сайт займає передові позиції за основними запитами, а також охоплює нові інформаційні запити завдяки регулярному додаванню статей.

Просування сайту Сімейний продукт
Просування сайту Сімейний продукт

Схожі проекти

Створення корпоративного сайту TopDog
Top Dog
Корпоративний сайт
Створення корпоративного сайту Brew Bear
Brew Bear
Корпоративний сайт