Іконка Letda

Etno Souvenir

LETDA

Etno Souvenir пропонує широкий вибір українського одягу й аксесуарів. Серед асортименту компанії можна знайти етнічні речі на свій смак, починаючи з вишитих суконь і до мережива, дрібного декору, ниток.

Проект:
Etno Souvenir
Послуги:
Розробка сайту, SEO, SMM, PPC
Дата:
19.09.2018

Перша версія сайту, 2016 р.

 

Ми почали працювати з магазином “Etno Souvenir” у 2016 році. Тоді була розроблена перша версія сайту. Основними акцентами дизайну стали етнічні орнаменти і яскравий червноний колір. Після запуску сайту ми також наповнювали каталог, додавали необхідні елементи, тексти, нову інформацію; надавали технічну підтримку; виконували роботи для СЕО-просування.

Створення інтернет-магазину Etno Souvenir

Оновлення інтернет-магазину

 

Бренд досить швидко розвивався, оновлював асортимент, отримував велику кількість замовлень. Завдяки такому успіху у 2018 році спільно з замовником було вирішено створити новий інтернет-магазин, який даватиме більше простору для авторських фото, буде більш сучасним і масштабним.

Створення інтернет-магазину Etno Souvenir
Переконливо рекомендую всім веб-студію LETDA! Команда хороших фахівців створили прекрасний сайт дотримуючись поставлених вимог – функціональність та естетичний вигляд. Якісна, професійна і оперативна робота! З особливою відповідальністю відносяться до побажань клієнта. Особлива подяка директору веб-студії Андрію, за чітку організацію своєї команди! Бажаю Вам творчої наснаги та задоволення від роботи!
Олег Лукинчук
Etno Souvenir

Схожі проекти